Paslaugų kainos

Įvairių tipų skirtingų interjerų kambariai (Valentino dienai, jaunavedžiams, jubiliatams) nuo vienviečių iki keturviečių, kuriuose telpa iki 80 žmonių. Jaukūs, mieli, o šaltojo sezono metu ir labai šilti kambariai. Savitarnos virtuvėlėje klientas gali naudotis visais indais, išsivirti arbatos, pasišildyti maistą. Gėlių apsuptoje kavinukėje mėgautis jaukia atmosfera. Mini kavinukėje platus gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų pasirinkimas. Malonus aptarnavimas, saldus miegas ir skanūs pusryčiai nuteikia geriems dienos darbams ir sukuria gerą nuotaiką.

 

Nemokamas belaidis internetas leidžia užsiimti verslo reikalais ir susisiekti su artimaisiais. Klientams siūlome tris įvairaus dydžio konferencijų sales, kuriose sudarytos sąlygos pailsėti pertraukėlių metu.

Kambarių tipaiKambario kaina su pusryčiaisKambario kaina be pusryčių
Vienvietis kambarys32 Eur29 Eur
Dvivietis kambarys su dvigule lova53 Eur47 Eur
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis53 Eur57 Eur
Trivietis kambarys68 Eur59 Eur
Keturvietis kambarys78 Eur66 Eur
Penkiavietis kambarys89 Eur74 Eur
Su bendro nudojimo WC ir dušuKambario kaina su pusryčiaisKambario kaina be pusryčių
Keturvietis kambarys66 Eur54 Eur
Konferencijų salė - dienai-50 Eur

P.S. Užsakant daugiau nei keturias vietas su bendro naudojimo WC, priemoka kiekvienam žmogui 10 Eur be pusryčių, 13 Eur su pusryčiais.

Svečio atvykimo laikas nuo 13 val.
Svečio išvykimo laikas iki 12 val.
Įskaitytas PVM mokestis.

 

Vaikams iki 10 metų nakvynė nemokama, jei nereikalaujama papildomos lovos esančios kambaryje.
Dirbame lanksčiai, todėl įmonėms, agentūroms, grupėms, ilgalaikiams užsakymams ir nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos.

 

Dėmesys, tačiau neįkiri globa nuo pat įžengimo į viešbutį iki svečio išlydėtuvių skatina klientus vėl ir vėl pas mus sugrįžti.

 

Dėkojame, kad renkatės mus!!!

Pigi nakvynė Panevėžyje: kaip rasti geriausią pasiūlymą?

Viešbutyje Pervaža kiekvienas užsakymas aptariamas individualiai,todėl kainos gali mažėti priklausomai nuo žmonių skaičiaus, nakvynių skaičiaus ir dažnumo. Sutaris su klientų ir joje aptartos sąlygos visada duoda gerus rezultatus.Panevėžys – tai miestas, kuris yra laikomas didžiausiu pramonės centru visoje Aukštaitijoje. Čia neretai apsilankoma ne tik pasigrožėti miesto įžymybėmis, bet taip pat ir darbo reikalais. Jei čia tenka praleisti ne vieną dieną, dažnu klausimu tampa tai, kur yra siūloma pigi nakvynė

Plačiau...

Rinkitės patogią nakvynės vietą

Nesvarbu, kokiame mieste nusprendžiama apsistoti, visada svarbiu kriterijumi tampa tai, kad viešbutis būtų įsikūręs pakankamai patogioje vietoje, tad ir tuomet, jei jus domina pigi nakvynė Panevėžyje, palanku įvertinti, ar viešbutis nebus pernelyg nutolęs nuo jus dominančių objektų. Nakvynės vietų dažniausiai yra ieškoma dar iš anksto, tad galite įvertinti, ar neteks įveikti pernelyg didelių atstumų, kad galėtumėte pasiekti vieną ar kitą objektą.

 

Viešbutis ,,Pervaža”- tai gera vieta apsistoti atvykstantiems įvairiais tikslais, taupantiems laiką ir pinigus. Viešbutis yra centrinėje miesto gatvėje, todėl susisiekimas su miesto objektais patogus tiek savo transportu, tiek miesto autobusu.

 

Viešbutis „Pervaža“ – tai puiki pasirinkimo galimybė, kada miesto svečius domina ramiai ir jaukiai išsimiegoti ir pigi nakvynė Panevėžyje. Čia galite užsisakyti individualius vienviečius, dviviečius, trivečius, keturviečius ar penkiaviečius kambarius, tačiau tuomet, jei jus labiau domina itin žema nakvynės kaina, bet ne patogumai, galite rinktis kambarius su bendrais dušais ir tualetais. Siūloma rinktis apgyvendinimo tipą su pusryčiais arba be jų – tai taip pat turės įtakos apgyvendinimo kainai.

 

 Rezervacija pasirūpinkite iš anksto telef: 845 508118 arba el. paštu hotel@pervaza.lt

 

Rekomenduojama pasirūpinti išankstine rezervacija, nes tai padės išvengti galimų netikėtumų, nes šiltuoju metų laiku dažnai  kambariai būna užimti. Palanku tai, kad kambarius galima rezervuoti nuotoliniu būdu – tą galite padaryti tiesiog internetu. Jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog galėsite susisiekti nurodytais kontaktais, ir netrukus gausite atsakymus į visus kylančius klausimus.

 

Internetinėje viešbučio svetainėje  www.pervaza.lt galėsite rasti visą svarbiausią informaciją apie siūlomų kambarių tipus, nakvynės kainas, ir t.t. Tuomet beliks tik pasirūpinti išankstinenakvynės rezervacija pasirinktai datai, ir galėsite būti visiškai ramūs, kad nebus jokių nesusipratimų.

Suskleisti

 

Svarbi informacija

 

Sumokėjus, bet nepasinaudojus viešbučio paslaugomis, klientui grąžinami sumokėti pinigai.

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą.