Paslaugų kainos

Įvairių tipų skirtingų interjerų kambariai (Valentino dienai, jaunavedžiams, jubiliatams) nuo vienviečių iki keturviečių, kuriuose telpa iki 80 žmonių. Jaukūs, mieli, o šaltuoju sezono metu ir labai šilti kambariai. Savitarnos virtuvėlėje klientas gali naudotis pilnu virtuvės indų asortimentu, išsivirti arbatos, pasišildyti maistą. Gėlių apsuptoje kavinukėje mėgautis jaukia atmosfera. Mini kavinukėje platus gaiviųjų ir alkoholinių gėrimų pasirinkimas. Skanūs kontinentiniai pusryčiai, saldus miegas ir malonus aptarnavimas nuteikia geriems dienos darbams ir sukuria gerą nuotaiką.

 

Nemokamas šviesolaidinis bevielis internetas, leidžia užsiimti verslo reikalais ir susisiekti su artimaisiais. Klientams siūlome tris įvairaus dydžio konferencijų sales, kuriose sukurta puiki darbinė atmosfera, o pertraukėlių metu sudarome puikias sąlygas pailsėti.

Attention: The internal data of table “1” is corrupted!
Attention: The internal data of table “2” is corrupted!

P.S. Užsakant daugiau nei keturias vietas su bendro naudojimo WC, priemoka kiekvienam žmogui 10 Eur be pusryčių, 13 Eur su pusryčiais.

Svečio atvykimo laikas nuo 13 val.
Svečio išvykimo laikas iki 12 val.
Įskaitytas PVM mokestis.

 

Vaikams iki 10 metų nakvynė nemokama, jei nereikalaujama papildomos lovos esančios kambaryje.
Dirbame lanksčiai, todėl įmonėms, agentūroms, grupėms, ilgalaikiams užsakymams ir nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos.

 

Dėmesys, tačiau neįkiri globa nuo pat įžengimo į viešbutį iki svečio išlydėtuvių skatina klientus vėl ir vėl pas mus sugrįžti.

 

Dėkojame, kad renkatės mus!!!